Országos IT Megmérettetés 2020

Tavaly történt...

Több mint 2000 játékos, 21+1 kategória, 2019-ben pedig ők lettek az ország legjobb IT szakemberei:

Akadálymentes weboldalak (Edelényi Zsolt)

🥇1. Reményi Márton
🥈2. Dobos Lóránt
🥉3. Fekete Annamária

4. Györgypál Norbert
5. Toth Arnold
6. Huszár Róbert
7. Földesi Csaba
8. Tóth Attila
9. Farkas Naomi
10. Gyárfás Viktor
11. Dávid Bence
12. Paluska Péter
13. Ferencz Endre
14. Frazer Maryam
15. Almády Balázs
16. Oláh Zsolt
17. Ócsai Krisztián
18. Rab Mihály
19. Markovics Máté
20. Csala Attila Bálint

Beágyazott rendszerek (C) (Nextent Informatika Zrt.)

🥇1. Dávid Bence
🥈2. Ferencz Endre
🥉3. Paluska Péter

4. Zentai Ármin
5. Tonté Gergely
6. Fehér Ádám
7. Müller Dávid
8. Papp Szilveszter
9. Mészáros Balázs
10. Korbai Zoltán
11. Maulis Adam
12. Horváth Loránd
13. Babud Imre
14. Wilk Gábor
15. Füzi Tibor Lajos
16. Kaszás Tibor
17. Ambrus Tamás
18. Kószó Áron
19. Juhászné Kovács Nikolett
20. Nemes Balázs

C++ programozás (Bosch Magyarország)

🥇1. Wilk Gábor
🥈2. Szakál Alex
🥉3. Nádai Endre Levente

4. Radics Péter
5. Szécsi Péter
6. Almási Péter
7. Magasvári Ákos
8. Simon Péter
9. Bechtold Ferenc
10. Pekardy Milan
11. Müller Dávid
12. Várady László
13. Papp Szilveszter
14. Éles András
15. Takács Gábor
16. Kártyás Bálint
17. Péterfalvi Ferenc
18. Huszár Zsolt
19. Csiba Ferenc
20. Göllner András

Python (Bosch Magyarország)

🥇1. Dr. Hubai Tamás
🥈2. Zentai Ármin
🥉3. Szécsi Péter

4. Fejér Attila
5. Kártyás Bálint
6. Lack Csaba
7. Dávid Gergely
8. Ferenc Vargha
9. Kádár-Szél Bence
10. Juhászné Kovács Nikolett
11. Dávid Bence
12. Paluska Péter
13. Bóné József Gábor
14. Mosonyi István
15. Ambrus Tamás
16. Fülöp Oszkár
17. Böröczki Ferenc
18. Szabó Péter
19. Györök Péter
20. Almási Péter

Szoftvertechnológia (nyelvfüggetlen programozás) (EPAM Hungary)

🥇1. Tóth Gábor
🥈2. Török Zoltán
🥉3. Ládi Gergő

Java (Spring, Hibernate, JPA) (EPAM Hungary)

🥇1. Szalkai Balázs
🥈2. Tóth József
🥉3. Fejér Attila

4. Bechtold Ferenc
5. Juhászné Kovács Nikolett
6. Ócsai Krisztián
7. Zentai Ármin
8. Tóth Márton
9. Ferencz Endre
10. Péter Huba
11. Camaszotisz György
12. Szamosy Koppány
13. Böröczki Ferenc
14. Fischer Ferenc
15. Hangyási Zoltán
16. Brányiné Sulák Katalin
17. Balint Takacs
18. Farkas Egon
19. Kiss Richárd
20. Ambrus Tamás

Java Enterprise Edition (IBM)

🥇1. Ferencz Endre
🥈2. Pekárdy Milán
🥉3. Oriskó Péter

4. Kadlecsik Csaba
5. Tóth József
6. Ambrus Tamás
7. Módly Márk
8. Hornyik Dávid
9. Camaszotisz György
10. Bódi Dániel
11. Fejér Attila
12. Mihály Prikoszovich
13. Uhrin Attila
14. Szabolcsi Csaba
15. Darvasi Ottó
16. Fokt Attila
17. Böröczki Ferenc
18. Juhászné Kovács Nikolett
19. Danyádi Bence
20. Jámbor Dominik

DevOps (IBM)

🥇1. Kiss Áron
🥈2. Bujtás Balázs
🥉3. Bechtold Ferenc

4. Tamás Kristóf
5. Ferencz Endre
6. Pauer János
7. Juhász Viktor István
8. Kiss Richárd
9. Szabolcsi Csaba
10. Hajdu Szabolcs
11. Paluska Péter
12. Péter Huba
13. Medve Zoltán
14. Fejér Attila
15. Kuti Kreszács Mátyás
16. Tari Dévald
17. Erdei Tamás
18. Kruták László
19. Almády Balázs
20. Keserű Zsolt

Hálózati ismeretek (Com-Forth Kft.)

🥇1. Jakobicz Imre
🥈2. Ihász Dávid
🥉3. Zentai Ármin

4. Ládi Gergő
5. Kalapos László
6. Adam Gabor
7. Bujtás Balázs
8. Szabó Gábor
9. Csiki Ákos
10. Camaszotisz György
11. Szemmelveisz András
12. Csanádi Norbert
13. Megyer Balázs
14. Varga Marcell
15. Müller Dávid
16. Kovács Levente Csaba
17. Nagy Balázs
18. Mészáros Balázs
19. Dávid Bence
20. Ferencz Endre

IT biztonság (IT Services Hungary)

🥇1. Kádár-Szél Bence
🥈2. Módly Márk
🥉3. Medve Zoltán, Balázs Gábor

5. Fejes József
6. Zentai Ármin
7. Okos Dániel
8. Bujtás Balázs
9. Juhász Viktor István
10. Lack Csaba
11. Déri Levente
12. Ládi Gergő
13. Ferencz Endre
14. Koleszár Tamás
15. Dr. Hubai Tamás
16. Vág Zoltán
17. Tamás Kristóf
18. Fejér Attila
19. bokros ferenc
20. Balázs Gábor

Tesztautomatizálás (IT Services Hungary)

🥇1. Zentai Ármin
🥈2. Kádár-Szél Bence
🥉3. Brányiné Sulák Katalin

4. Paluska Péter
5. Bujtás Balázs
6. Nagy Zoltán
7. Oláh Zsolt
8. Szőke Zoltán
9. Kiss Gergely
10. Kovács Levente Csaba
11. Ferencz Endre
12. Dávid Bence
13. Balint Takacs
14. Fehér Ádám
15. Huszár Zsolt
16. Nemes Viktor
17. Juhász Viktor István
18. Barcza Georgina
19. Juhászné Kovács Nikolett
20. Román Richárd

Linux üzemeltetés (Training360 Kft.)

🥇1. Farkas Patrik
🥈2. Ferencz Endre
🥉3. Bujtás Balázs

4. Dr. Hubai Tamás
5. Kószó Áron
6. Várady László
7. Nemes Balázs
8. Ládi Gergő
9. Osváth Márton
10. Sárkány Zsolt
11. Müller Dávid
12. Ócsai Krisztián
13. Frazer Maryam
14. Bősze Gergely
15. Mosonyi István
16. Lack Csaba
17. Szén Máté
18. Parrag Szilárd
19. Maulis Adam
20. Juhászné Kovács Nikolett

Weblapfejlesztés modern eszközökkel (Training360 Kft.)

🥇1. Dr. Hubai Tamás
🥈2. Nemes Viktor
🥉3. Fodor Mátyás

4. Szőke Zoltán
5. Dávid Gergely
6. Leber László
7. Zentai Ármin
8. Paluska Péter
9. Szalkai Balázs
10. Sárkány Zsolt
11. Almády Balázs
12. Uhrin Attila
13. Ofella Péter
14. Gyárfás Viktor
15. Ambrus Tamás
16. Pekardy Milan
17. Szücs László
18. Ferencz Endre
19. Égető Attila
20. Böröczki Ferenc

Microsoft SQL (Training360 Kft.)

🥇1. Lénárt Zsolt
🥈2. Maczák Milán
🥉3. Gangel Adorján

4. Tóth Márton
5. Ofella Péter
6. Orosz László
7. Szőke Zoltán
8. Péter Pánczél
9. Guttyán Ferenc
10. Bessenyei András
11. Tóth Zoltán
12. Bechtold Ferenc
13. Torok Zoltan
14. Ládi Gergő
15. Polányi Szabolcs
16. Kiss Richárd
17. Kocsis Attila
18. Tóth Attila
19. Dobos Lóránt
20. Balogh János

Oracle adattárház és üzleti intelligencia (DXC Technology Hungary)

🥇1. Ofella Péter
🥈2. Csendes Gyula Henrik
🥉3. Gangel Adorján

4. Stráhl István
5. Kiss Richárd
6. bokros ferenc
7. Karai István
8. Varga-Dudás Zita
9. Szőke Zoltán
10. Paluska Péter
11. Bodnár Mihály
12. Lénárt Zsolt
13. Mélykuti Hanna
14. Juhászné Kovács Nikolett
15. Csábi Attila
16. Ambrus Tamás
17. Karacs Balázs
18. Mosonyi István
19. Brányiné Sulák Katalin
20. Böröczki Ferenc

.NET fejlesztés C# nyelven (DXC Technology Hungary)

🥇1. Dobos Lóránt
🥈2. Kocsis Dávid
🥉3. Ferencz Endre

4. Róth Bence
5. Kádár-Szél Bence
6. Mészáros Ádám
7. Juhászné Kovács Nikolett
8. Fejér Attila
9. Szirmai Attila
10. Nagy Zoltán
11. Leicht Krisztián
12. Vág Zoltán
13. Nemes Viktor
14. Maczák Milán
15. Torok Zoltan
16. Pekardy Milan
17. Hegedűs Gábor
18. Bujtás Balázs
19. Magasvári Ákos
20. Lócsi Barbara

Microsoft Windows üzemeltetés (HM Ei Zrt)

🥇1. Egri Lajos
🥈2. Müller Dávid
🥉3. Nagy Balázs

4. Balogh János
5. Somosi Attila
6. Kazsoki Tamás
7. Farkas Patrik
8. Bujtás Balázs
9. Kiss Tamás
10. Juhász Viktor István
11. Dávid Gergely
12. Titkó Szabolcs
13. Böröczki Ferenc
14. Ladocsi Viktória
15. Mikóczi Sándor
16. Ferenc Harasztia
17. Szajdán Szabolcs
18. Paluska Péter
19. Végvári Tamás
20. Stummer László

ASP.NET (Qualysoft)

🥇1. Dobos Lóránt
🥈2. Magasvári Ákos
🥉3. Fejes József

4. Torok Zoltan
5. Tóth Zoltán
6. Lócsi Barbara
7. Ofella Péter
8. Paluska Péter
9. Nemes Viktor
10. RANKL JÓZSEF
11. Tóth Attila
12. Ferencz Endre
13. Bodorkós Tibor
14. Kovesdi Norbert
15. Sandi Zoltán
16. Grodvalt Gyula
17. Ozsvár Ervin
18. Pekardy Milan
19. Csere Kriszta
20. Leber László

PHP programozás (Mito Communications)

🥇1. Zentai Ármin
🥈2. Juhászné Kovács Nikolett
🥉3. Benedek Máté

4. Leber László és Sárkány Zsolt
5. Tandari Dániel
6. Hajdu Szabolcs
7. Müller Dávid
8. Magasvári Ákos
9. Guzsik Dávid József
10. Szász Béla Sándor
11. Böröczki Ferenc
12. Drahos Istvan
13. Németh Nándor
14. Szigecsán Dávid
15. Cseh Jozsef
16. Nagy Kristóf
17. Horváth Loránd
18. Mátyus-Járai Péter
19. Edelényi Zsolt

Frontend fejlesztés (JavaScript és React) (Dorsum)

🥇1. Fodor Mátyás
🥈2. Szirmai Attila
🥉3. Oláh Zsolt

4. Nemes Viktor
5. Gyárfás Viktor
6. Dr. Hubai Tamás
7. Dobos Lóránt
8. Földesi Csaba
9. Paluska Péter
10. Ferencz Endre
11. Szamosy Koppány
12. Tóth Márton
13. Kovács András
14. Almády Balázs
15. Mészáros Gergely
16. Ambrus Tamás
17. Dávid Gergely
18. Juhászné Kovács Nikolett
19. Böröczki Ferenc
20. Kiss Richárd

Unity (Nemesys Games)

🥇1. Faragó Zoltán
🥈2. Leicht Krisztián
🥉3. Hegedűs Gábor

4. Csóré Zoltán
5. Szőke Zoltán
6. Lócsi Barbara
7. Maczák Balázs
8. Molnár László
9. Hart Dániel
10. Dr. Hubai Tamás
11. Czibere Ádám
12. Horváth Loránd
13. Takács Gábor
14. Nyeste Miklós Károly
15. Müller Dávid
16. Ferencz Endre
17. Erős Bence Dániel
18. Bechtold Ferenc
19. Fekete Annamária
20. Ofella Péter

A jövő programozója (PROGmasters)

🥇1. Péterfalvi Ferenc
🥈2. Földesi Csaba
🥉3. Szabó Márk

4. Giczei Attila
5. Bartal Kristóf
6. Tumpek Gábor
7. Boros Attila
8. Benkovits Bianka
9. Pulai András

Összesített eredmény (Az Ország legsokoldalúbb informatikusa):
🥇1. Zentai Ármin
🥈2. Ferencz Endre
🥉3. Dobos Lóránt

A képzeletbeli babérkoszorú felkerült Zentai Ármin fejére, aki az I. Országos IT Megmérettetést is megnyerte! Összesítettben a 2. hely Ferencz Endrét, a 3. pedig Dobos Lórántot illeti! Az “Akinek mindig igaza van” különdíj nyertese pedig Sárkány Zsolt lett!