II. Országos IT Megmérettetés – Tanulj, taníts, tűnj ki!

Az V. Országos IT Megmérettetés aranyfokozatú szponzora a Tata Consultancy Services (TCS).

1867 feladat, 19 szakmai partner, 2600 versenyző és egy abszolút győztes, Borbély Zsófia, aki a “Magyarország legsokoldalúbb informatikusa” cím mellé a „Legkiválóbb Női Versenyző” különdíjat is megkapta.

És hogy hogyan változtatta meg a győztes életét a verseny? Cikkünkből kiderül!

Python

  1. Borbély Zsófia
  2. Kubik Bálint
  3. Majoros Attila
  4. Csonka Tamás
  5. Chován Gábor
  6. Keleti László
  7. Szőke Zoltán
  8. Kóbor Levente
  9. Mátyus-Járai Péter (alias MP)
  10. Almási Péter

Unity

  1. Leicht Krisztián
  2. Hegedüs Ádám
  3. Müller Dávid
  4. Szűcs Tamás
  5. Menyhárt Hunor
  6. Hegedűs Gábor
  7. Galla Ádám
  8. Egri Péter
  9. Szőke Zoltán
  10. Csóré Zoltán

Test Automation

  1. Borbély Zsófia
  2. Bechtold Ferenc
  3. Bakos Balázs
  4. Mátyus-Járai Péter (alias MP)
  5. Nemes Viktor
  6. Huszár Zsolt
  7. Dobos Bence
  8. Péterfalvi Ferenc
  9. Bujtás Balázs
  10. Szőke Zoltán

AWS – Big Data

  1. Szőke Zoltán
  2. Kuti Kreszács Mátyás
  3. Rabatin Gábor
  4. Kiss Richárd
  5. Lack Csaba
  6. Karai István
  7. Molnár Ferenc
  8. Gerényi Mihály
  9. Dobos Lóránt
  10. Oláh László

Analytics in practice

  1. Lovász Kinga
  2. Kuti Kreszács Mátyás
  3. Tóth Ádám
  4. Kiss Richárd
  5. Gubacsi Zoltán
  6. Bakos Balázs
  7. Brányiné Sulák Katalin
  8. Toronyi Balázs
  9. Szőke Zoltán
  10. Czihó András

Cisco switching/routing, hálózati rendszerek

  1. Szabó Gábor Alias: Phoenix
  2. Nagy Gábor
  3. Ripsz Ferenc
  4. Giczy Gergő
  5. Kaplonyi Dávid
  6. Ládi Gergő
  7. Nagy Balázs
  8. Csiki Ákos
  9. Basa Bence
  10. Juhász Dávid

Microsoft Windows üzemeltetés

  1. Müller Dávid
  2. Szőke Zoltán
  3. Bata Gábor
  4. Demjén Sándor
  5. Kovács László
  6. Bujtás Balázs
  7. Giczy Gergő
  8. Szabolcsi Csaba
  9. Kiss Richárd
  10. Bősze Gergely

Oracle SQL adatbázis fejlesztés

  1. Szőke Zoltán
  2. Sziklai Gábor
  3. Csábi Attila
  4. Gede Gergely
  5. Fejér Attila
  6. Filep Angelika
  7. Juhászné Kovács Nikolett
  8. Kozalics Tibor
  9. Álló Marcell
  10. Maczák Milán

Linux üzemeltetés

  1. Juhász Viktor István
  2. Majoros Attila
  3. Lack Csaba
  4. Kovács Dániel
  5. Erdei Tamás
  6. Müller Dávid
  7. Bujtás Balázs
  8. Kiss Richárd
  9. Papp Ádám
  10. Dávid Gergely

PHP programozás

  1. Mátyus-Járai Péter (alias MP)
  2. Horváth Loránd
  3. Molnár Attila
  4. Sárkány Dávid
  5. Kovács Dániel
  6. Müller Dávid
  7. Vincze János
  8. Muzsi János
  9. Dömötör Róbert
  10. Drahos István

SQL Server teljesítmény menedzsment

  1. Ofella Péter
  2. Szabó András
  3. Dávid Gergely
  4. Orosz László
  5. Karai István
  6. Pócza Krisztián
  7. Müller Dávid
  8. Sápi Dénes
  9. Jámbor Zoltán Péter
  10. 1 játékos kizárva

Weboldal készítés modern eszközökkel

  1. Mátyus-Járai Péter (alias MP)
  2. László Tamás
  3. Guzsik Dávid József
  4. Nemes Viktor
  5. Wiszt Máté Zoltán
  6. Drahos István
  7. Horváth Loránd
  8. Majoros Attila
  9. Balogh Zsuzsanna
  10. Oláh Ferenc

JavaScript programozás

  1. Dobos Lóránd
  2. Ofella Péter
  3. Nemes Viktor
  4. Fejér Attila
  5. Koltai Soma
  6. Kiss Áron
  7. Borbély Zsófia
  8. Tóth József András
  9. Horváth Viktor
  10. 1 játékos kizárva

iOS fejlesztés

  1. Szép Dávid
  2. Pável Miklós
  3. Zelei Kristóf
  4. Borbély Zsófia
  5. Brányiné Sulák Katalin
  6. Papp Máté
  7. Szórád Csaba
  8. Major Tamás
  9. Ivanics Péter
  10. Vajda Kristóf

Android programozás

  1. Eszéki Dániel
  2. Vaszil Ádám
  3. Péterfalvi Ferenc
  4. Borbély Zsófia
  5. Uhrin Attila
  6. Szuri Zoltán
  7. Boros Bence
  8. Fábián Tamás
  9. Fejér Attila
  10. 1 játékos kizárva

Java Innovation

  1. Borbély Zsófia
  2. Fejér Attila
  3. Balogh Zsuzsanna
  4. Kozits Dávid
  5. Oriskó Péter
  6. Dávid Gergely
  7. Majoros Attila
  8. Szabolcsi Csaba
  9. Bagita Gábor
  10. Csipes András

Java Enterprise Edition

  1. Fejér Attila
  2. Könyves Pál
  3. Kadlecsik Csaba
  4. Tóth József
  5. Meng Zoltán
  6. Majoros Attila
  7. Háló Balázs
  8. Paluska Péter
  9. Juhászné Kovács Nikolett
  10. Szántó András

Java (Spring, Hibernate, JPA)

  1. Fejér Attila
  2. Kadlecsik Csaba
  3. Majoros Attila
  4. Péterfalvi Ferenc
  5. Mernyei Dániel
  6. Borbély Zsófia
  7. Uhrin Attila
  8. Kozits Dávid
  9. Háló Balázs
  10. Danis Gábor

DevOps (Kubernetes)

  1. Nagy Gábor
  2. Kiss Richárd
  3. Erdei Tamás
  4. Dobos Lóránt
  5. Bujtás Balázs
  6. Győri István
  7. Déri Levente
  8. Dávid Gergely
  9. Juhász Viktor István
  10. Janega Zoltán

.NET fejlesztés C# nyelven

  1. Ofella Péter
  2. Torok Zoltán
  3. Répás Csaba
  4. Pócza Krisztián
  5. Nemes Viktor
  6. Bessenyei András
  7. Répásné Babucs Hajnalka
  8. Molnár Attila
  9. Kanyó Tibor
  10. Magasvári Ákos

ASP.NET

  1. Török Zoltán
  2. Ofella Péter
  3. Magasvári Ákos
  4. Csóré Zoltán
  5. Bodorkós Tibor
  6. Bujtás Balázs
  7. Nemes Viktor
  8. Pócza Krisztián
  9. Koch Attila
  10. 1 játékos kizárva

C++ programozás

  1. Nagy Gergely
  2. Radics Péter
  3. Éles András
  4. Borbély Zsófia
  5. Szécsi Péter
  6. Almási Péter
  7. Kovács Levente
  8. Péterfalvi Ferenc
  9. Gercsó Márk
  10. Dávid Gergely

IT Biztonság

  1. Müller Dávid
  2. Lovász Kinga
  3. Molnár Attila
  4. Sárkány Dávid
  5. Kádár-Szél Bence
  6. Koller Viktor
  7. Nemes Lajos
  8. Vág Zoltán
  9. Bujtás Balázs
  10. Molnár Ferenc

Beágyazott rendszerek (C)

  1. Dávid Bence
  2. Salacz Ágoston
  3. Csonka Tamás
  4. Mátyus-Járai Péter
  5. Radics Péter
  6. Koltai Soma
  7. Kádár-Szél Bence
  8. Gercsó Márk
  9. Papp Szilveszter
  10. 1 játékos kizárva

Összesített Top 3

  1. Borbély Zsófia
  2. Fejér Attila
  3. Szőke Zoltán

“Akinek mindig igaza van” különdíj:

  1. Dobos Lóránt

“Legkiválóbb női versenyző” különdíj:

  1. Borbély Zsófia